Telefon 690 006 926
Godziny otwarcia

Pon - Pt 9:00 - 17:00

Adres

ul. Leśna 23, 89-422 Sypniewo

Zalety kompozytu

Deski tarasowe kompozytowe to solidny, wytrzymały, łatwy w utrzymaniu i poddany recyklingowi materiał z drewna / tworzywa sztucznego przeznaczony do wielu zastosowań. W przeciwieństwie do drewna, nie jest wymagane bejcowanie ani malowanie, co oznacza, że do utrzymania kompozytowych desek tarasowych w doskonałym stanie potrzebny jest niewielki wysiłek.

Produkty WPC produkowane są z włókna drzewnego (mączka drzewnej) i tworzyw termoplastycznych PVC, PE, PP lub innych.

Deski kompozytowe oferowane przez ntarasy.pl to produkty sprawdzone, najwyższej jakości. Wybierając nas, wybierasz taras objęty gwarancjami i atestami. Do każdego zmontowanego tarasu dołączamy gwarancję producenta oraz gwarancje montażu. Wszystkie nasze montaże oparte są na instrukcjach producenta co sprawia, że użyteczność tarasu to ponad 10 lat bez jakiejkolwiek ingerencji.

Bez wątpienia konsultując się z nami dowiesz się więcej co wyróżnia nasze produkty od pozostałych na Polskim rynku. Dodatkowo na życzenie klienta tworzymy projekt wizualny z biegiem desek kompozytowych co istotnie umożliwia nam zobrazowanie tarasu. Zróżnicowane długości desek pozwalają ograniczyć odpad do minimum co wypływa na cenę końcową.

Brak konserwacji
Brak konserwacji

Wszystkie nasze montaże oparte są na instrukcjach producenta co sprawia, że użyteczność tarasu to ponad 15 lat bez jakiejkolwiek ingerencji.

Wieloletnia gwarancja
Wieloletnia gwarancja

Deski tarasowe kompozytowe wytrzymają co najmniej 25 lat w porównaniu do żywotności drewna wynoszącej 8-12 lat przy odpowiedniej konserwacji.

Odporny na promienie UV
Odporny na promienie UV

Często spotykamy się z pytaniem “Jak nagrzewa się deska kompozytowa?”. Odpowiedź jest prosta, tak samo jak drewniana, jednakże nie traci poprzez to swojego koloru.

Odporny na grzyby i pleśnie
Odporny na grzyby i pleśnie

Przeznaczone są dla tych, którzy sobie cenią trwałość, praktyczność oraz życie w zgodzie z naturą.

Wizualnie zbliżony do drewna
Wizualnie zbliżony do drewna

Modele premium posiadające fakturę drewna świetnie nadają się na taras w miejsca gdzie klientowi zależy na estetyce i braku konserwacji.

Eco-friendly
Eco-friendly

Wykonane w 99% z materiałów pochodzących z recyklingu, deski tarasowe kompozytowe to prawdziwie ekologiczny produkt w czasach, w których troska o środowisko naprawdę ma znaczenie.

Ostatnie wpisy

Relaks nad basenem
Cena deski kompozytowej
Podłoże pod taras kompozytowy

Archiwum

Nasze projekty

Masz jakieś pytania?

Odezwij się do nas poprzez formularz kontaktowy lub zadzwoń na numer 690 006 926

KONTAKT