Telefon 690 006 926
Godziny otwarcia

Pon - Pt 9:00 - 17:00

Adres

ul. Leśna 23, 89-422 Sypniewo

TODO OSOWSKI & GORGOŃ SP. J.

Czy deska kompozytowa jest najlepszym rozwiązaniem dla Twojego tarasu?

Żyjemy w czasach, gdzie postęp technologiczny ma ogromne znaczenie. Szukamy rozwiązań trwałych, aczkolwiek rozsądnych budżetowo, dzięki którym ułatwimy sobie życie. W naszej opinii deska kompozytowa jest właśnie takim produktem. Decydując się na jej zakup i montaż, nie będzie nas interesować coroczna konserwacja jak w przypadku drewna.

Kontakt
Author

W jaki sposób przygotowujemy teren do budowy tarasu?

Słupy betonowe – co to takiego?

Technologia z jakiej skorzystamy przy podbudowie tarasu jest zależna od terenu i wysokości na jaką taras musi zostać podniesiony. Zdjęcia powyżej przedstawiają budowę, gdzie różnica terenu była od 20cm do 150cm. W takim przypadku przygotowujemy teren pod wylanie słupów betonowych. Przyjeżdżamy na miejsce, wkopujemy formy pod słupy, następnie zamawiamy betoniarkę z betonem i wylewamy formy. Od tego momentu dobrze jest aby słupy postały od 7 do 14 dni i spokojnie przeschły, później zostaje tylko zmontować taras.

Co jeśli muszę podnieść się o 10 / 20 czy 50 cm?

W takim przypadku podnosimy taras na bloczkach betonowych. Po podpisaniu umowy, osoba obsługująca budowę zamawia na miejsce tarasu bloczki betonowe. Dzięki temu po przyjeździe na miejsce ekipa może od razu wziąć się do pracy. Nie zawsze jednak jest możliwość dostarczenia bloczków szybciej przez pobliskie miejsca montażu składy budowlane. W takim wypadku ekipa sama przywozi bloczki i zabiera się za przygotowanie i wyrównanie terenu. Miejsce każdej podbudowy zabezpieczamy agrowłókniną, tak aby przez taras nie przerastała żadna roślinność. To rozwiązanie umożliwia nam sprawny i szybki montaż.

Mieszkam na parterze w bloku, posiadam ogródek i mały taras z płyt betonowych, czy muszę zająć się ich usunięciem przed montażem?

Wszystko zależy od tego czy od płytki betonowej do wyjścia będzie miejsce na system kompozytowy. Aby poprawnie zamontować system potrzebujemy 5,5 cm wysokości do wyjścia. Jeżeli tak to system zostanie zamontowany z wykorzystaniem istniejącego tarasu bez jego rozbiórki. Zdarzają się sytuacje jak na zdjęciach gdzie tego miejsca mamy nawet więcej niż 5,5 cm, wtedy wykorzystujemy bloczki betonowe aby zlicować się z wyjściem i wykorzystać możliwie jak najbardziej istniejący taras.

Dlaczego nasza firma?

Najprościej będzie to przedstawić w kilku podpunktach. Z doświadczenia wiemy jak wygląda nasza branża, stąd chcemy dostarczyć naszym klientom jak najlepszą usługę.

  • Jesteśmy konkurencyjni cenowo
  • Otrzymujesz 2 lata gwarancji na montaż i 15 lat na produkt
  • Zajmujemy się tylko i wyłącznie budową tarasów kompozytowych od podstaw, dzięki czemu wiemy jak zrobić to dobrze
  • Posiadamy sprawdzone produkty
  • Jesteśmy terminowi i rozsądni cenowo
  • Naszym celem jest satysfakcja klienta

Często zadawane pytania

Montaże wykonujemy w całej Polsce, przez co nie zawsze jest możliwość aby przyjechać i wykonać pomiary na miejscu. Takie sytuacje zdarzają się częściej przy dużych inwestycjach lub w momencie w którym handlowiec uzna za stosowne pobranie od klienta pomiarów osobiście przez montażystów. Najczęściej jednak prosimy o przesłanie zdjęć tarasu / miejsca gdzie ma powstać taras i wymiarów które prześle nam klient poprzez poglądowy rysunek na kartce czy projektu w pliku *.PDF. Na tej podstawie wyceniamy cenę wykonania tarasu wraz z montażem.

Po przesłaniu danych niezbędnych do wykonania wyceny i zapoznaniu się z przygotowaną przez handlowca kalkulacją nadchodzi czas podpisania umowy. Osoba która Państwa obsługuje przygotuje umowę w której będą zawarte warunki płatności oraz wstępna data montażu wraz z dokumentem Proforma do opłaty celem zablokowania terminu.

Płatność dzielimy na kilka etapów.
- Pierwszym z nich jest zarezerwowanie wstępnie zaproponowanego przez handlowca terminu i przelew 10% - 30% kwoty całkowitej tarasu na konto. Wpłata jest traktowana jako zaliczka a klient po zaksięgowaniu środków na koncie otrzymuje fakturę zaliczkową.
- Drugi etap płatności następuje w momencie rozpoczęcia prac, po przyjeździe montażystów na miejsce i dostarczeniu materiałów - tutaj jest to kwota 50% - 70% kwoty zamówienia.
- Trzeci etap płatności jest w momencie zakończenia pracy oraz po odbiorze tarasu i jest to 20% wartości zamówienia.

Ostatnie wpisy

Relaks nad basenem
Cena deski kompozytowej
Podłoże pod taras kompozytowy

Archiwum

Nasze projekty

Masz jakieś pytania?

Odezwij się do nas poprzez formularz kontaktowy lub zadzwoń na numer 690 006 926

KONTAKT