Telefon 690 006 926
Godziny otwarcia

Pon - Pt 9:00 - 17:00

Adres

ul. Leśna 23, 89-422 Sypniewo

Z Nami zamiast impregnować taras, pójdziesz imprezować.

TODO OSOWSKI & GORGOŃ SP. J.
Bezpośredni importer deski kompozytowej
Author

Nasi partnerzy

JAF Polska Sp. z o.o.
JAF Polska Sp. z o.o.

Dostawca materiału
ul. Magazynowa 19,  62-023 Gądki

Założona w 1948 roku z siedzibą w Stockerau, Grupa JAF jest teraz w 59 lokalizacjach w 18 krajach Europy Środkowej. Jest dystrybutorem hurtowym drewna i innych materiałów. Tradycją ponad 70-ciu lat firmy są umiejętności w sprzedaży drewna, ogólnopolska sieć placówek i ogromna różnorodność produktów.

Global Biznes Sp. z o.o.
Global Biznes Sp. z o.o.

Dostawca materiału
ul. Górczewska 222/69, 01-460 Warszawa

Dzięki różnorodnej i bogatej ofercie jesteśmy w stanie zrealizować niemalże każde zamówienie. Działamy kompleksowo, dlatego obsługujemy zarówno klientów detalicznych, wykonawców, architektów, deweloperów i firmy handlowe.

INOX Polska
INOX Polska

Dostawca wyrobów ze stali nierdzewnej
ul. Podleska 45, 43-100 Tychy

Nasza hurtownia ze stalą nierdzewną oferuje wysokiej jakości towary. Część z posiadanych na magazynie wyrobów ze stali nierdzewnej produkowana jest specjalnie na nasze potrzeby zgodnie z określonymi wymaganiami i pod stałym nadzorem naszych specjalistów. Oprócz tego, w celu posiadania w swojej ofercie jak najszerszego asortymentu, hurtownia stali nierdzewnej INOX Polska współpracuje z wieloma importerami w kraju.

Profmetkol
Profmetkol

Dostawca metali nieżelaznych,
Oddział w Bydgoszczy, ul. Smoleńska 156, 85-871 Bydgoszcz

Jako centrum handlowo-logistyczne, od wielu lat specjalizujące i stale rozwijające się w branży związanej z produkcją, obróbką oraz dystrybucją metali nieżelaznych, jesteśmy przygotowani do obsługi naszych Klientów realizowanej na najwyższym poziomie. Świadczy o tym nie tylko bogata i zróżnicowana oferta, ale także wysokie kwalifikacje naszych pracowników, którzy służą radą oraz pomagają w doborze najbardziej optymalnych rozwiązań.

Ostatnie wpisy

Relaks nad basenem
Cena deski kompozytowej
Podłoże pod taras kompozytowy

Archiwum

Nasze projekty

Masz jakieś pytania?

Odezwij się do nas poprzez formularz kontaktowy lub zadzwoń na numer 690 006 926

KONTAKT