taras_konstrukcja

Taras z deski kompozytowej

Tarasy kompozytowe oferowane przez ntarasy.pl opierające się na desce kompozytowej przymocowanej za pomocą legarów i klipsów to idealny pomysł dla Twojego tarasu.

Montaż

Gwarancja

ogrodzenia

Ogrodzenia z deski kompozytowej

Ogrodzenia wykorzystujące deskę kompozytową to innowacyjny pomysł na wytrzymały na czynniki zewnętrzne i świetnie wyglądający sposób na ogrodzenie swojego domu.

Najlepszy produkt

Transport

Gwarancja

cena deski kompozytowej

Elewacje z deski kompozytowej

Deska kompozytowa coraz częściej wykorzystywana jest jako element elewacji domu oraz innych budynków, gdyż jest trwalsza niż naturalne drewno.

Najlepszy produkt

Transport

Gwarancja

serwis-montaz-bram-Krakow-2

Montaż

Ntarasy.pl oferuje przede wszystkim montaż systemu kompozytowego na terenie całego kraju co pozwala na ciągły wzrost zadowolonych klientów.

Wyspecjalizowani montażyści

Dojazd na terenie całej Polski

Profesjonalne narzędzia

Gwarancja usługi

transport ikona

Transport

Oferujemy specjalistyczny transport na terenie całej Polski, z odpowiednim zabezpieczeniem ładunku przed trasą, ponieważ dbamy o jakość dostawy.

Najlepsi kierowcy

Gwarancja

Masz jakieś pytanie? Wypełnij formularz z zapytaniem

Odpowiadamy na każde pytanie w zaledwie 60 minut.

Najlepszy produkt

Gwarancja

Transport

Kontakt 24/7

Montaż

Profesjonalna kadra pracownicza

Tylko rzuć okiem!

Tarasy kompozytowe oferowane przez ntarasy.pl to nie tylko, zwykła deska. Bogata oferta kolorów oraz różne długości deski kompozytowej sprawią, że Twój taras, będzie wyglądał jak z obrazka. Zapewniamy transport oraz montaż na terenie całego kraju.

Sprawdź ofertę!

Bądź na bieżąco!

Polub nas na facebooku, a będziesz na bieżąco z naszymi realizacjami oraz planowanymi inwestycjami. Podejrzyj ciekawe informacje i sprawdź promocje. Coś z pewnością przykuje Twoją uwagę.

Zostaw like!

Przelicz to sobie!

Wylicz ile będzie kosztował Twój wymarzony taras kompozytowy. Nic prostszego, gdyż wystarczy, że zajrzyjsz do naszego kalkulatora i sprawdzisz cenę!

Wylicz to!

usługi deska kompozytowa ntarasy.pl