null

Ogrodzenia

Ntarasy.pl to również ogrodzenia, które świetnie komponują się na tle miejskiego zgiełku jak i spokojnej wsi. Oferujemy panele kompozytowe pozwalające na budowę trwałego ogrodzenia, które będzie wytrzymałe na czynniki zewnętrzne z uwagi na materiał z którego wykonane są panele kompozytowe.

Przykładowe rozwiązania

Dzięki wszystkim elementom kompozytowym jest wiele możliwości na stworzenie indywidualnego ogrodzenia. Niedźwiedzietarasy oferują wszystkie elementy.

Nasze produkty

Kolumna ogrodzeniowa

Kolumna ogrodzeniowa posiada przekrój 120×120 mm i jest przeznaczona do tworzenia pionowych ogrodzeń oraz barier do których przymocowana jest konstrukcja ogrodzenia. Pozwala stworzyć wytrzymałe na opór oraz czynniki zewnętrzne ogrodzenie. Wysokość kolumn produkowana pod zamówienie klienta.

Balustrada ogrodzeniowa

Balustrady ogrodzeniowe mają przekrój 45×90 mm i są przymocowane do kolumn. Wewnętrzna wnęka umożliwia usztywnienie pozostałych elementów ogrodzenia. Długość balustrad produkowana pod zamówienie.

Tralki ogrodzeniowe

Uniwersalny element konstrukcyjny WPC o przekroju 50×50 mm. Dzięki tralkom wykonujemy poprzeczne i pionowe ogrodzenia usztywniające, jest on nośnym elementem konstrukcyjnym, a ponadto pełni funkcję dekoracyjną. Ich długość produkowana jest pod zamówienie klienta.

Pokrywa ogrodzeniowa

Jeden z elementów konstrukcyjnych o przekroju 135×135 mm. Zaprojekotwany tak, aby pokrywał zakończenie szczytu kolumny ogrodzeń. Pełni funkcję ochronną oraz dekoracyjną.

Panel ogrodzeniowy

Panel ogrodzeniowy pozwalający na wypełnienie balustrad. Wykonana z kompozytu pozwalająca na budowę ogrodzenia wytrzymałego na czynniki zewnętrzne. Długość oraz kolor dostępny pod zamówienie klienta.

Dostępne kolory

tarasy kompozytowe

Nie jesteś pewien jaki kolor będzie pasował do Twojego ogrodzenia?

Zamów zestaw próbek naszej deski kompoyztowej.

Wysokiej jakości produkty

Jako nowa firma zapewniamy kompozytowy system tarasowy składający się z materiałów najwyższej jakości.

Najlepsi montażyści

Zapewniamy kadrę wyspecjalizowanych montażystów, którzy poradzą sobie nawet z najbardziej skomplikowanym tarasem.

Wygodna dostawa

Dostarczamy nasz system tarasowy na terenie całej Polski. Specjalistyczny transport pozwala zabezpieczyć ładunek przed potencjalnymi uszkodzeniami.