Ntarasy.pl to firma oferująca kompleksową budowę tarasów kompozytowych. Zajmujemy się również sprzedażą paneli elewacyjnych i ogrodzeniowych z tworzywa kompozytowego. Staramy się zapewnić naszym odbiorcom usługę sprzedaży i montażu na najwyższym poziomie.

Dzięki profesjonalnej kadrze montażystów oraz całodobowej obsłudze, nasz klient nie ma powodów obawiać się jakichkolwiek problemów. Regularne wykonywanie projektów sprawia, że jako firma nabieramy coraz więcej doświadczenia na polskim rynku. Fakt indywidualnego podejścia do każdego klienta sprawia, że grono osób zadowolonych z naszych usług nieustannie rośnie.

Deska kompozytowa na terenie całej Polski.

Dzięki wykwalifikowanym pracownikom jesteśmy w stanie świadczyć usługi na terenie największych miast w Polsce (Warszawa, Kraków, Poznań, Gdańsk, Wrocław czy Bydgoszcz). Dotrzemy do każdego klienta, więc nie czekaj tylko już teraz zapytaj sprzedawcę o koszta związane z tarasem kompozytowym.

deska kompozytowa
0
Wykonanych projektów
0
Nasz zespół
0
Planowane projekty do końca roku

Tylko rzuć okiem!

Tarasy kompozytowe oferowane przez ntarasy.pl to nie tylko zwykła deska. Bogata oferta kolorów oraz różne długości deski kompozytowej sprawią, że Twój taras będzie wyglądał jak z obrazka. Zapewniamy transport oraz montaż na terenie całego kraju.

Sprawdź ofertę!

Bądź na bieżąco!

Polub nas na facebooku, a będziesz na bieżąco z naszymi realizacjami oraz planowanymi inwestycjami. Podejrzyj ciekawe informacje i sprawdź promocje. Z pewnością coś przykuje Twoją uwagę.

Zostaw like!

Przelicz to sobie!

Wylicz, ile będzie kosztował Twój wymarzony taras kompozytowy. Nic prostszego. Wystarczy, że zajrzysz do naszego kalkulatora i sprawdzisz cenę!

Wylicz to!