Tutaj znajdziesz odpowiedzi na Twoje pytania!

FAQ

Zebraliśmy najczęściej zadawane pytania od naszych klientów i odpowiedzieliśmy poniżej. Zerknij i dowiedz się więcej o desce kompozytowej.

Z doświadczenia wiemy jak wyglądają wymagania klientów. Jeżeli jesteś zainteresowany deską WPC, musisz ją najpierw poznać. Po przeczytaniu poniższych odpowiedzi dowiesz się, dlaczego warto wybrać kompozyt.

Masz pytanie?

FAQ – cena, schody, jakość! Zerknij.

Deski kompozytowe zawsze będą droższe niż tradycyjne deski drewniane.

Deski kompozytowe odznaczają się dużo większą wytrzymałością, gdyż nie są z naturalnego drewna. Koszt takiej deski będzie większy, ponieważ produkcja takiej deski jest dużo kosztowniejsza.

Deski tarasowe WPC są wyjątkowo odporne na wahania temperatury (w przedziale od -40° C do +60° C). Trwałość pozwoli nam na ochronę przed termitami oraz innymi owadami, a także grzybem. Idealnie nadają się do zastosowań zewnętrznych, tj: tarasy, balkony, otoczenie pomostów, oczek wodnych i basenów.

Nasze wyroby odznaczają się odpornością na niekorzystne warunki atmosferyczne. Deska kompozytowa zachowuje swój atrakcyjny wygląd mimo narażenia na promieniowanie słoneczne, deszcz, a nawet mróz.

Deski tarasowe oferowane przez naszą firmę dzięki swojej strukturze oraz zastosowanych materiałów są szorstkie, więc tworzą strukturę antypoślizgową.

Materiał z którego wykonane są nasze deski tarasowe jest bardzo odporny na uszkodzenia mechaniczne, co sprawia, że nie trzeba przykładać uwagi co do eksploatacji tarasu.

Największą zaletą tarasu WPC oferowany przez naszą firmę jest to, że o takie tarasy nie trzeba dbać w dużym stopniu. Materiał z którego wykonana jest deska, jest odporny na jakiekolwiek czynniki zewnętrzne, przez co nie traci koloru i kształtu. Gdy widzisz, że taras jest zabrudzony, wystarczy, że go umyjesz myjką ciśnieniową, która nie wpłynie na właściwości deski.

Nasi specjaliści nie zalecają tego typu rozwiązania, ponieważ drewno zawsze będzie pracować, a bezpośrednio przymocowane legary razem z nim. Może to wpłynąć na ogólną statykę tarasu, więc nie polecamy montażu tarasu WPC na istniejącym tarasie drewnianym.

Bazowa cena za 1mb deski wynosi 21 zł. Jednak, jeżeli uwzględnisz wszystkie akcesoria koszt wykonania 1 m2 wyniesie 195zł. Montaż Twojego tarasu na dobrze przygotowanym podłożu wyniesie 80zł/m2. Czyli łączna kwota wyniesie 275,99 zł/m2  x  25 = 6899,75zł 

Deska kompozytowa jak najbardziej nadaje się na schody, ponieważ świetnie komponuje się z tarasem z tego materiału. Cena uzależniona jest od stopnia trudności wykonania, więc montaż deski tarasowej na schodach, będzie większy.

Czas oczekiwania na wykonanie tarasu jest zależny od sezonu oraz terminu zamówienia. Najlepszym rozwiązaniem jest wysłanie maila z zapytaniem, bądź bezpośrednie połączenie telefoniczne. Jednak termin oczekiwania na montaż nie powinien przekraczać 14 dni.

Jesteśmy tu dla Ciebie 😉

Zapytanie ofertowe – Pobierz, uzupełnij i odeślij do Nas!

Tylko rzuć okiem!

Tarasy kompozytowe oferowane przez ntarasy.pl to nie tylko, zwykła deska. Bogata oferta kolorów oraz różne długości deski kompozytowej sprawią, że Twój taras, będzie wyglądał jak z obrazka. Zapewniamy transport oraz montaż na terenie całego kraju.

Sprawdź ofertę!

Bądź na bieżąco!

Polub nas na facebooku, a będziesz na bieżąco z naszymi realizacjami oraz planowanymi inwestycjami. Podejrzyj ciekawe informacje i sprawdź promocje. Coś z pewnością przykuje Twoją uwagę.

Zostaw like!

Przelicz to sobie!

Wylicz ile będzie kosztował Twój wymarzony taras kompozytowy. Nic prostszego, gdyż wystarczy, że zajrzyjsz do naszego kalkulatora i sprawdzisz cenę!

Wylicz to!