Deska kompozytowa

Poznaj lepiej naszą ofertę i daj się zaskoczyć.

Bogaty wybór desek kompozytowych od największych Polskich producentów. Od desek standardowych, po deski premium. Jako dystrybutor zapewniamy profesjonalną obsługę klienta przez dobór odpowiedniego materiału na Twój taras. Przez różnorodność dopasujemy się do najbardziej wymagającego klienta w przeciwieństwie do konkurencji.
deska kompozytowa

Deska kompozytowa STANDARD

Podstawowy produkt oferowany przez naszą firmę, który wpasuje się do każdego tarasu. Ich niższa cena pozwala na zminimalizowanie kosztów wykonania tarasu kompozytowego.

Dostępne kolory:                                       Wymiary desek:

  • antracyt                                        Szerokość: 140 mm
  • jasny szary                                   Wysokość: 25 mm
  • ciemny brąz                                 Długość: 5,8m
  • jasny brąz

Cena: 24 zł /mb

Deska kompozytowa PREMIUM

Deski kompozytowe PREMIUM wyróżniają się na tle innych swoją fakturą drewna. W związku z tym ich wygląd przypomina naturalny wygląd desek, jednak to wciąż kompozyt. Ich zdecydowane przeznaczenie to tarasy, balkony czy deptaki.

Dostępne kolory:                                       Wymiary desek:

  • antracyt                                        Szerokość: 138 mm
  • jasny szary                                   Wysokość: 23 mm
  • ciemny brąz                                 Długość: 5,8m
  • jasny brąz

Cena: 37,40 zł /mb

Deska kompozytowa – to właśnie pod tym sformułowaniem pojawia się wiele niewiadomych. Jaką deskę najlepiej dobrać na mój własny taras, skoro jest taki szeroki wybór tego materiału na Polskim rynku. W związku z tym zamiast polegać na informacjach zawartych w internecie skontaktuj się z ekspertem i wysłuchaj jego opinii. Deski kompozytowe to stosunkowo nowy materiał budowlany, a jego różnorodność i wykorzystywane półprodukty w produkcji wpływają na różne wady i zalety produktu., dlatego nie zastanawiaj się i poproś o opinię eksperta.

deska kompozytowa
deska kompozytowa

Stawiaj na pewny produkt!

Deski kompozytowe oferowane przez ntarasy.pl to produkty sprawdzone, najwyższej jakości. Wybierając nas, wybierasz taras objęty gwarancjami i atestami. Do każdego zmontowanego tarasu dołączamy gwarancję producenta oraz gwarancje montażu. Wszystkie nasze montaże oparte są na instrukcjach producenta co sprawia, że użyteczność tarasu to ponad 10 lat bez jakiejkolwiek impregnacji.

Bez wątpienia konsultując się z nami dowiesz się więcej co wyróżnia nasze produkty od pozostałych na Polskim rynku. Dodatkowo na życzenie klienta tworzymy projekt wizualny z biegiem desek kompozytowych co istotnie umożliwia nam zobrazowanie tarasu. Zróżnicowane długości desek pozwalają ograniczyć odpad do minimum co wypływa na cenę końcową.

Deska kompozytowa – inwestycja

Prawdopodobnie każdy z nas spotkał się z tym materiałem budowlanym, jednak nie każdy zagłębił się w jego fenomen. W przeciwieństwie do drewna deski kompozytowe nie potrzebują corocznych renowacji. Ze względu na ich skład, są materiałem niemal idealnym, który bez problemu może konkurować z pozostałymi materiałami na tarasy. Tarasy wykonane z kompozytu cechują ogromne walory estetyczne, ponieważ montowane są za pomocą klipsów między deskowych. Podsumowując, śmiało możemy określić deski kompozytowe jako inwestycje, która się zwróci przez brak ingerencji z naszej strony w eksploatacje tarasu.

deska kompozytowa

Nie jesteś pewien jaki kolor będzie pasował do Twojego tarasu, balkonu?

Zamów zestaw próbek naszej deski kompoyztowej.

Bądź na bieżąco!

Polub nas na facebooku, a bez wątpienia będziesz na bieżąco z naszymi realizacjami oraz planowanymi inwestycjami. Podejrzyj ciekawe informacje i sprawdź promocje. Z pewnością coś przykuje Twoją uwagę.

Zostaw like!

Najlepsi montażyści

Zapewniamy kadrę wyspecjalizowanych montażystów, którzy poradzą sobie nawet z najbardziej skomplikowanym tarasem.

Sprawdź ofertę!

Wygodna dostawa

Dostarczamy system tarasowy na terenie całej Polski. Specjalistyczny transport pozwala zabezpieczyć ładunek przed potencjalnymi uszkodzeniami.

Sprawdź ofertę!