Telefon 690 006 926
Godziny otwarcia

Pon - Pt 9:00 - 17:00

Adres

ul. Leśna 23, 89-422 Sypniewo

Montaże wykonujemy w całej Polsce, przez co nie zawsze jest możliwość aby przyjechać i wykonać pomiary na miejscu. Takie sytuacje zdarzają się częściej przy dużych inwestycjach lub w momencie w którym handlowiec uzna za stosowne pobranie od klienta pomiarów osobiście przez montażystów. Najczęściej jednak prosimy o przesłanie zdjęć tarasu / miejsca gdzie ma powstać taras i wymiarów które prześle nam klient poprzez poglądowy rysunek na kartce czy projektu w pliku *.PDF. Na tej podstawie wyceniamy cenę wykonania tarasu wraz z montażem.

Po przesłaniu danych niezbędnych do wykonania wyceny i zapoznaniu się z przygotowaną przez handlowca kalkulacją nadchodzi czas podpisania umowy. Osoba która Państwa obsługuje przygotuje umowę w której będą zawarte warunki płatności oraz wstępna data montażu wraz z dokumentem Proforma do opłaty celem zablokowania terminu.

Płatność dzielimy na kilka etapów.
– Pierwszym z nich jest zarezerwowanie wstępnie zaproponowanego przez handlowca terminu i przelew 10% – 30% kwoty całkowitej tarasu na konto. Wpłata jest traktowana jako zaliczka a klient po zaksięgowaniu środków na koncie otrzymuje fakturę zaliczkową.
– Drugi etap płatności następuje w momencie rozpoczęcia prac, po przyjeździe montażystów na miejsce i dostarczeniu materiałów – tutaj jest to kwota 50% – 70% kwoty zamówienia.
– Trzeci etap płatności jest w momencie zakończenia pracy oraz po odbiorze tarasu i jest to 20% wartości zamówienia.

Klient po zaakceptowaniu wyceny otrzymuje drogą mailową umowę do podpisania.

Wszystko uzależnione jest od wymiarów tarasu oraz stopnia skomplikowania projektu. Informacje na temat czasu trwania montażu można znależć TUTAJ

Tak, montujemy na terenie całej Polski.

Nie zalecamy kupowania w internecie środków do impregnacji deski kompozytowej i ich stosowania na tarasie. W trakcie naszej kariery mieliśmy jednego klienta, który bez kontaktu z Nami zastosował taki środek i taras po jego użyciu stracił swój urok. Jeśli chcemy wyczyścić taras wystarczy umyć go wodą pod ciśnieniem. Dodatkowe konserwacje i impregnacje nie są wskazane!

Wstępnie od klienta pobieramy od 10% do 30% zaliczki.

Materiał z którego wykonane są nasze deski tarasowe jest odporny na uszkodzenia mechaniczne, co sprawia, że nie trzeba przykładać uwagi co do eksploatacji tarasu.

Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie?

  Ostatnie wpisy

  Relaks nad basenem
  Cena deski kompozytowej
  Podłoże pod taras kompozytowy

  Archiwum

  Nasze projekty

  Masz jakieś pytania?

  Odezwij się do nas poprzez formularz kontaktowy lub zadzwoń na numer 690 006 926

  KONTAKT