Telefon 690 006 926
Godziny otwarcia

Pon - Pt 9:00 - 17:00

Adres

ul. Leśna 23, 89-422 Sypniewo

Dlaczego spośród tylu firm klienci wybierają nas?

Mając do dyspozycji 3 ekipy, codziennie staramy się sprostać oczekiwaniom naszych kontrahentów. Poniżej przedstawiamy schemat postępowania jaki zachowujemy przy współpracy z klientem.

Gwarancja montażu

Gwarancja montażu

Dla klientów indywidualnych wynosi 2 lata, dla inwestycji deweloperskich lub dużych kontraktów udzielamy aż 5 lat gwarancji.

Umowa z klientem

Umowa z klientem

Każdy klient otrzymuje od naszej firmy umowę montażową, która informuje go o wstępnym terminie montażu, kosztach jakie poniesie czy pracach jakie zostaną wykonane w zakresie jego umowy.

Pracujemy na terenie całej Polski

Pracujemy na terenie całej Polski

W każdy poniedziałek rozjeżdżamy się w 3 różne krańce Polski. Warszawa, Gdańsk, Olsztyn, Łódź, Wrocław, Katowice, Opole, Kraków – głównie w tych miastach bywamy najczęściej. Nie ważne skąd jesteś, skontaktuj się z Nami.

Doświadczenie

Doświadczenie

Najlepszym opisem naszego doświadczenia są nasze realizacje. Zapraszamy do zapoznania się z nimi.

Gwarancja na produkt

Gwarancja na produkt

Nasze kompozyty posiadają gwarancje do 15 lat w zakresie gnicia oraz butwienia wynikającego z bezpośredniego działania grzybów i bakterii

Terminowość

Terminowość

Staramy się być szczerą wobec klienta firmą i nie zawsze jest tak kolorowo.  Na terminowość w naszej branży wpływa wiele czynników, które nie są zależne od nas tj. pogoda, opóźnienia w dostawie towaru czy też przedłużenie prac u klienta o kilka dni ze względu na dodatkowe życzenia.

Tylko sprawdzone produkty

Tylko sprawdzone produkty

Rozpoczynając naszą działalność zależało nam na najbardziej satysfakcjonującym produkcie końcowym dla klienta. Od tego czasu spotkaliśmy się z różnego rodzaju kompozytami wszelakich firm, stąd u nas znajdziesz produkty warte swojej ceny i godne polecenia.

Konkurencyjność cenowa

Konkurencyjność cenowa

Dzięki wieloletniej współpracy z naszymi dostawcami, możemy zagwarantować konkurencyjne ceny w odniesieniu do jakości produktów oraz świadczonych usług.

Ostatnie wpisy

Relaks nad basenem
Cena deski kompozytowej
Podłoże pod taras kompozytowy

Archiwum

Nasze projekty

Masz jakieś pytania?

Odezwij się do nas poprzez formularz kontaktowy lub zadzwoń na numer 690 006 926

KONTAKT